Začněte optimalizací svých webových stránek

Při webové optimalizaci se zaměřujeme zvýšení výkonu vašich stránek v několika segmentech. Využíváme zkušeností získaných z vedení reálných projektů a víme, jaké postupy a nástroje fungují. Každý zákazník je pro nás unikátní a i tak přistupujeme ke každému projektu. Optimalizace webových stránek je vemi často další krok, který je logický u rozjetého projektu. Díky webové optimalizaci můžeme posunout výkon vašich stránek na maximum. Tím se velmi dobře připravíte na nasazení nástrojů pro marketingovou automatizaci nebo personalizaci.

CHCI OPTIMALIZACI WEBU

Jak postupujeme

Analýza a doporučení
Zjistíme vaše potřeby, provedeme analýzu a navrhneme, kam posunout Váš projekt. Posoudíme možnosti a doporučíme další postup.
Nastavení a kontrola
Před optimalizací vašeho projektu připravíme procesy, nastavíme KPIs, zkontrolujeme analytiku, nastavíme měření a marketingové kampaně.
Implementace
Podle dohodnutých KPIs implementujeme změny, připravíme a spustíme kampaně, A/B testy nebo implementujeme nástroje.
Testování a výsledky
Otestujeme navržené řešení, vyladíme jednotlivé kampaně, nástroje i procesy a doručíme výsledky podle vašich očekávání.

Výsledky naší optimalizace

Zobrazujeme dosažený nárůst na projektech v %.

Obrat z vyhledávání
Návštěvnost
Podíl emailingu
Celkový obrat

Pro koho je webová optimalizace určena

Optimalzace webových stránek je v našem podání určena pro jakéhokoli zákazníka, který chce svůj webový projekt posunout na další úroveň, držet krok s moderní dobou založanou na datech a porazit svou konkurenci na plné čáře.

DOMLUVIT KONZULTACI

Vyberte si naše řešení

Domluvte si schůzku

Kontaktujte nás

Máte zájem posunout svůj projekt na další úroveň? Chcete zjistit, co můžete zlepšit, jak získat větší návštěvnost, anebo plánujete začít s marketingovou automatizací?

Kontaktujte nás a společně najdeme řešení.